O mě a o mé Fylozofii životem

Již přes 10 let se věnuji alternativním metodám, kterými lze dosáhnout mnohých věcí a u kterých je limit vždy pouze v našich myslích. Nejčastější přínos z užívání metod: léčení a regenerace, harmonizování, sebevzdělávání a zdokonalovaní sám sebe a ostatních.

Každý si chceme svůj život pokud možno užít na maximum a mít se dobře, ale né vždy je to tak snadné, jako napsané nebo naplánované. Všichni máme různé plány na náš život včetně našich dušiček a né vždy se tyto plány uplně shodují a zbytečně si přiděláváme komplikace, které jsou naprosto zbytečné. U každého je to samozřejmě individuální, protože každý jsme unikát a jedinečný.

Není vždy snadné vidět, kde je zrovna daný problém a natož ho řešit :o) Sám jsem si vyzkoušel 4 roky hledání, přešlapů a životních omylů a ve výsledku můj život stál docela za starou bačkoru a nic nebylo, jak jsem si představoval ať na fyzické úrovní nebo té duchovní.

Až se mi poté podařilo nálézt způsob a metodu, jak být v souladu sám se sebou a naučit se naslouchat svému nitru a využít neomezenou podporu Univerza a Vyššího Já. A díky tomu jsem dnes schopný pomáhat a předávat informace a znalosti dalším lidem, aby i oni byli schopní pomoci sami sobě a pochopit přítomnost jejich nesnází v životě. Protože upřímně, co je v dnešní době a jakékoliv jiné lepší než, když člověk má možnost vyřešit svůj problém sám a může žít život jaký on sám chce.

Již nějaký čas pomáhám lidem hlavně pomocí unikátní a univerzální metody, která má částečně společný základ s metodou SRT, ale je více směrovaná na uvědomování si univerzálních zákonů a žitím v souladu s nimi (soužití se svojí dušičkou a stávání se jedním). Když pochopíme, kde je problém, tak můžeme zjednat patřičnou nápravu, jak na fyzické rovině, tak na té duchovní a poté už není důvod, aby se negativní energie vyskytovali v našich životech, protože jsme došli uvědomní-> zjednali nápravu a poučili jsme se.

Od chvíle kdy jsem se otevřel životu za hranicí fyzické roviny, tak mohu říci, že se můj život změnil a otočil o 720°. Z počátku to samozřejmě bylo velice zajímavé a náročné, bylo zapotřebí toho spoustu vyvážit a uvědomit si, ale jakmile se mi podařilo tyto věci dát dopořádku, tak od té doby je to užásné! Funguje to pro mě i pro ostatní, kteří jsou těmto věcem otevření a jsou ochotní ke změně ve svém životě. :o)

Osobně vděčím za hodně těmto alternativním metodám, které nabízím na těchto stránkách. 

Pomohly mi v nespočtu případů zlepšit vlastní životní situace. 

Např. V dětství a dospívání jsem trpěl různými nemocemi - oslabenou imunitou, alergiemi, angínami a dalšími, ne moc příjmenými, zdravotními problémy.

Během prvních 6 až 12 měsíců práce s alternativními metodami jsem se dal dohromady natolik, že nemoci, kterými jsem trpěl, se staly minulostí a já sem se mohl začít více věnovat životu jako takovému a cestě kupředu.

Ze 100% mám na sobě otestované a vyzkoušené vše, co nabízím a sám to ve svém životě praktikuji, takže s každým klientem, kterému pomohu vyřešit jeho problém, se sám něco naučím a neustále se vyvíjím jako každý z nás :o)

S pokorou a přáním všeho dobrého

- David Lavička