Vše má řešení - vlastní metoda

Tuto metodu jsem vytvořil na základě zkušeností s různými metodami a systémy pro práci na sobě a osvobozování sebe samotného.
 
Jedná o metodu, která je dostupná pro každého a není nutné jí složitě vysvětovat a klást nároky na klienta, co se otevřenosti ohledně alternativních metod týká.
 
Důležité je následující: odpovědět si musí každý sám->
Máte problém? "ano"
Chcete tento stav změnit? "ano"
Jste ochotni ke změně? "ano"
 
Jestli máte všude ano, tak paráda a využijeme metodu na maximum :o))
Pokud někde odpovíte ne, tak metoda i přes to může výrazně pomoci, ale omezuje se tím její pozitivní potenciál pro Vás.
Dá se, ale také na tomto zapracovat a to odhalením hlubších příčin a důvodů, proč někde máte "ne".
 
V dnešní době je vše o informacích, také se označuje za dobu informační, někdy digitální.
Když nám něco nejde, nefunguje a není nám z toho dobře, tak vlastně nám chybí informace, jak to napravit, jak se cítit lépe, odkud to vychází atd.
Tudíž základ je v tom mít informace a rozumět jim a na základě nich uskutečnit nápravu, ať na rovině fyzické, mentální, psychické a dalších.
Takto jednoduché to je a když se na Váš problém, obtíž podívá někdo z venku neuzaujatý, tak má podstatně větší šanci Vám dopomoci k porozumnění, kde se stala chybička a projevila se u Vás zrovna danou výzvou.
A poté s pomocí mých zkušeností již nic nebrání nápravě i hloubce klienta.
 
Všichni jsme zde na zemi z nějakého důvodu a pro většinu z nás je hledání tohoto důvodu cesta na několik životů. Během, kterých si udeláme obkliku do spousty slepých uliček, a né uplně ideálních situací a jejich následné řešení.
 
Pomocí mé metody se dosahuje toho, aby jste byli více ve spojení sami se sebou, a tím pádem si ušetřily zbytečně zdlouhavé a náročné učení stylu - "tak takhle to nefunguje, zkusíme to takhle" popřípadě "to nemá smysl kašlu na to ono se to nějak vyvrbí".
 
Každý z nás jsme součástí tohoto světa a i celého vesmíru/univerza. Ale vůbec nejsme učeni a vedeni s naší silou, mocí, láskou a dalšími atributy nakládat a v podstatě se nacházíme v neustálém extrému, ať je to na extrém ega (necítění sebe a spojení se sebou), či naopak bez žádného ega, kde se po nás může v podstatě okolí vozit a mi mu ještě za to děkujeme.
 
Ego je naše přirozená součást a tvoří důležitou složku nás, aby jsme v tomto světě mohli fungovat a svobodně se projevovat, ale kde a jak a kdo určí tu správnou rovnováhu a harmonii v nás samotných? 
No velice jednoduše "Mi nebo-li Já". Naše vnitřní Já...
Když jsou u nás základní věci v pořádku, tak se cítíme dobře, lehce, skvěle a daří se nám práce, vztahy a je to radost žít a být :o)
To je stav, kdy jsme ve spojení se sebou a máme funkční komunikační linku s naším vnitřním Já.
 
Pokud jsou naše základy narušené a v dishamonii, tak se to projevuje do našeho života a okolí na všech rovinách(či vyjmečně jen v nějakých), takže se nám např. obtížně hledají řešení problémů, nechceme ani nic řešit, nemáme přebytek/dostatek energie, máme špatnou náladu a v zásadě neděláme nic, co by nás naplňovalo. 
Zjednoduše řešeno jsme odpojeni od sebe samotných, od našich vlastních vnitřních baterií.
Je to docela jednoduchý koloběh, i když na první pohled se může zdát poměrně náročný, či složitý na pochopení, či zdolání/ nápravu.
 
Aplikování metody je pro klienta velice nenáročné, nic moc se po něm nevyžaduje a záleží jen na něm do jaké hloubky se rozhodne sdílet danou problematiku. 
Čím více do hloubky se dostaneme skrze komunikaci, tím hlouběji může metoda působit.
 
V úplném základu se pracuje a usiluje o navrácení do přirozeného stavu mysli a tím i těla a dalších částí.
Pracuje se s něčím, co máme všichni k dispozici, ale nevíme o tom a neumíme s tím pracovat a to s energií Univerza/primárního zdroje.
Už jen tím, že se pracuje s tímto, tak opravdu vše má řešení, protože neexistuje na tomto světě nic, co by nepocházelo ze zdroje.
Také se to dá popsat, tak že se nám/naší bytosti/duši připomíná, že nejsme sami a naše problémy nejsou nevyřešitelné a rovnou se pracuje na naučení a poučení nás o základním fungování světa, univerza. A když se dojde poznání (postupně na všech rovinách), tak již není zapotřebí trpět ani prožívat nepříjemné situace a vlivy v našem životě.
Vše, co se nám děje je pro nás možnost pro učení, zdokonalení sebe a obzvláště to nepříjemné nás upozorňuje na náš vnitřní nesoulad.
V dnešní době, ale máme pojem učení z velké části spojený s akademickým světem a s tím má toto učení života velice málo společného. 
Ve škole se učíme, aby jsme měli znalosti a splňovali požadavky společnosti. Ale už se neučíme, jak být sám sebou, štastný, v harmonii, užívat si života apod. 
Pár vyvolených to umí a jsou k tomu vedení od malička a je to úžasné, že takových lidí, je zde čím dál více :) Ale stále drtivá většina lidí toto neumí, a to je jeden z hlavních důvodů, proč jsem dal dohromady tuto metodu, aby se to mohli naučit všichni, kdo o to stojí a poznali, že na světě je mnohem více než mají nyní ve svých životech. A že svět je neskutečně obrovské a úžasné místo, kde stojí za to žít a bojovat za sebe a i naši věrnou a tpělivou planetku.
 
Pokud Vás popis metody zaujal a dává Vám smysl, tak není nic jednoduššího než si jí vyzkoušet :o)
Přeci jen zkušenost vydá za spoustu knih :))
Napište mi a domluvíme se na realizaci a podrobnostech.