Jak se úspěšně léčíme s frekvenční terapií, tzv. zapováním?

S čím pomohl Zapper mně?

Toto je seznam obtíží a nemocí, jenž po aplikaci Zapperu u mě a mých blízkých vymizely:

  1. cukrovka,
  2. srdeční problémy a arytmie,
  3. angíny,
  4. zánět močového měchýře,
  5. bolesti a přecitlivělost zubů,
  6. snížená imunita
  7. a nadále úspěšně léčíme: žlučník, dráždivý tračník, zánět okostnice, kožní problémy a další.
Jedná se o zapování (eliminaci) škodlivých parazitů, bakterií, virů a dalších nezvaných hostů, kteří obývají naše fyzické tělo.
Téměř vždy se jedná o původce zdravotních obtíží. 
 
Zapováním se rozumí využívání nízkého elektrického napětí o přesné frekvenci, která odpovídá frekvenci výše zmíněných organismů. Působením stejné frekvence dochází k jejich likvidaci
 
Tělo je poté schopno se podstatně snáze uzdravit či zotavit z bezpočtu zdravotních obtíží. Přístroj Zapper má předprogramovaných 116 základních léčebných programů na zdravotí obtíže.
 
Jak metoda pracuje a jak zjistíme, jací paraziti v nás přebývají, nám vysvětluje zakladatel Zapper Center v celé České republice, Ing. Václav Vašek:
 

Princip fungování je opravdu velmi jednoduchý

Ošetřovaný se usadí a do dlaní se mu umístí elektrody, skrze něž prochází napěti od 5V do 15V o požadované frekvenci (dle zdravotních obtíží a vytestovaných parazitů v těle). Pro lepší výsledky a vodivost je možné využít ke dvěma elektrodám v dlaních ještě chodidlovou elektrodu, aby napětí procházelo celým tělem.
 
 
Veškerá hmota v našem světě i ve vesmíru má svou vlastní frekvenci, na níž vibruje. Jsou-li škůdci v našem těle vystaveni stejné frekvenci, na níž vibrují, frekvence se vzájemně vyruší a dochází k jejich odumření. 
 

Pokud Vás trápí neurčité zdravotní obtíže, i zde může zapování velmi pomoci. 

Jde vždy hlavně o správné diagnostikování škůdců.

Diagnostika se nejčasteji v dnešní době provádí pomocí různých přístrojů jako např. F Scan, Diacom, Oberon, Metatron a další, které dokáží změřit přesné frekvence v našem těle a tím i zjistit přítomnost parazitů.

Vhodné je k diagnostice i využití metody SRT, se níž mám mnohaleté zkušenosti a jenž se pro tento účel velmi osvědčila.
 
 
 

Délka aplikace

Doba jedné aplikace by neměla být delší než tři hodiny, aby se tělo a lymfatický systém nepřetížily.
Účinnost je velmi často znát následující den po spánku. U vnímavějších lidí se může zlepšení projevit již pár minut po započetí zapování.
 
 
 

Možná se ptáte, proč není užívání Zapperu více známé, když je tak zázračný, jak se dočítáte na čím dál více internetových stránkách.

 

Odpověď je vcelku jednoduchá. 

Jedná se velmi levnou a efektivní metodu pro řešení zdravotních obtíží, která především odstraňuje samotné příčiny, nikoliv jen příznaky. Není na ni tudíž z obchodního hlediska nahlíženo coby na výdělečnou.

Užívání Zapperu je v podstatě velmi bezpečné a šetrné a největší riziko, které Vám při jeho užívání hrozí, je přetížení těla a lymfatického systému, k čemuž může dojít pouze nadměrným užíváním Zapperu. Příznaky tohoto stavu jsou únava a možná bolest hlavy. Tent stav je vyvolán silnou vlnou odstranování škodlivých mikroorganismů, což s sebou přirozeně nese energetickou odezvu.

V případě, že váháte, zda je frekvenční terapie vhodná pro Vás či Vaše blízké, jsem Vám plně k dispozici ke konzultaci po emailu či telefonu. Využijte kupříkladu kontaktní formulář na konci této stránky :)

 

!! Důležité upozornění !!

Momentálně není přístroj Zapper v ČR schválen pro užívání léčby lidí.
Frekvenční terapie pomocí nízkého napětí (zappování) není vhodné pro lidi s kardiostimulátorem, osoby s kovovými implantáty, těhotné ženy a další osoby, pro které je nevhodné nízké střídavé napětí.
Užívání frekvenční terapie je na vlastní zodpovědnost, výrobci ani distributoři nejsou odpovědni za případné následky.
 
 
 
 
 

Další zdroje, kde se můžete dočíst o užívání Super Ravo Zapper, včetně zkušeností s užíváním:

https://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/cukrovka-diabetes-1-typu
https://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/angina-a-zapper
https://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/zhoubna-rakovina-jater-a-plic-ravo-zapper-iva-44
https://www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/jatra-a-super-ravo-zapper
https://zapper.webnode.cz/staphylococcus-aureus/
 
Cenu za aplikování Zapperu naleznete v Ceníku.
 
 
 
 
 
 

Napište mi, co Vás trápí.